středa 7. ledna 2015

Úspěšný rok 2015!

Facebook specialista v roce 2015
Máme tu rok 2015 a touto cestou vám všem přeji to nejlepší.
Co myslíte? Jakýpak asi bude tento rok na českém Facebooku? 


Pokud bych se mohl pokusit o malou predikci a soudit i podle dat, schůzek a komunikace s lidmi, tak si myslím, že nás čeká rok, kdy tento marketingový kanál začne využívat více menších podnikatelských subjektů a živnostníků. 


 Zaznamenal jsem velkou poptávku za poslední 3 měsíce minulého roku a hlad po lidech, kteří se toho nebojí a Facebook ovládají. Jsem rád, že v roce 2014 přišel Facebook s mnoha vylepšeními (ti, kteří prošli školením, které jsem vedl, vědí) a to očekávám i v roce 2015. Facebook reklama zažívá boom, je moderní, cílená a v dobrém poměru cena-výkon. Je potřeba toho využít. Čím více bude firem, tím méně ale bude specialistů. Svého Facebook specialistu, vašeho guru na poli sociálních sítí si nemůžete vycucat z prstu (lákavá představa, ale nejde to). 

 I v roce 2015 vám budu pomáhat s profilem, reklamou a budu školit, konzultovat, analyzovat. Moji klienti mě znají dobře, ví jak pracuji a jak rád překonávám hranice. Stávajícím klientům děkuji za důvěru a spolupráci v minulém roce. Těším se na další společně překonané hranice.

Žádné komentáře:

Okomentovat